Departaments

Formació i Orientació Laboral (FOL)

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Ana Romina Fernández Cap de departament
Manuela Amezcua Directora del centre
Rosa Reales
Lola Vilches Coordinadora de riscos laborals

Comerç

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Ana Maria Galindo Cap de departament
Encarna Amezcua Administradora del centre
Helena Mauri Cap d’estudis CF
Natxo Corrales Tutor FP Bàsica
Maria del Carmen Rey Coordinadora DUAL
Sara Rios Tutora CM12 C
Gemma Mir Tutora CMD0 B
Clara Rodríguez
Albert Hervàs
Elena Martin Tutora CM10 A
Fernando Martínez Tutor CBD0
Aïda Soler Tutora CM11 B
Clarissa Ferris

Llengua i Literatura Castellana i Clàssica

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Sònia Agruña Cap de departament
Ana Pelegrín Coordinadora 1r cicle ESO
Juan Antonio Díaz Tutor 4t ESO Kitesurf
Arantxa Rodríguez Tutora 2n BAT A
Maite Martinez Tutora 4t ESO Freeboard
Carmen Parra Tutora 2n ESO Argó
Per definir

Ciències de la Natura

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Nuria Miras Cap de departament
Mercè Espinosa Cap d’estudis d’ESO i BAT
Miriam Gisbert
Maite Vanaclocha
Santi Aransay Tutor 2n ESO Fòsfor + Coordinador iEduca
Laura Mas Tutora 1r ESO Hedy Lamar
Maria Ferrerons Coordinadora Escoles Verdes
Alba Galimany
BG 1/2

Sanitària

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Rosa Maria Monte Cap de departament
Raquel Tejera
Magdalena Clua Tutora 1601 A
Marta Esteve
Maria Haro Tutora 1601 B
Elena Roche Tutora SADO B
Javier Huerta
Carlota Vilamajó Tutora SADO A
Laura Mangas
Miriam Fagoaga

Llengua i Literatura Catalana

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Sara Gómez Cap de departament + Coordinadora LIC
Raimon Lacruz Cotutor 4t ESO Korfball
Soufiane Aouaj Tutor 4t ESO Boccia
Lidia Crespo Cotutora 1r ESO Florence Nigthingale
Roger Cubedo Tutor 2n ESO Urani

Ciències Socials

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Josep Temporal Cap de departament
Maria Jesús Feijoó Cotutora 4t ESO Badminton
Francesc Miranda Tutor 2n ESO Rubidi
Maria Bolos Religió
Maria Gema Rodríguez Tutora 1r ESO Margarita Salas
Lídia Martorell Tutora 3r ESO Mercè Rodoreda
Irene Rodríguez Cordinadora 2n Cicle ESO
Robert Tallón Tutor 1r BAT A

Química

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Maria Jesús Quirós Cap de departament + Tutora QUDO B
Cristina Regina Perera Tutora QU20 A
Sandra Fernández
Albert Torras
Maria Jose Lorente
Maria Eva Urteaga Tutora QU20 B
Núria Sambola Tutora QUDO A
Jordi Saumell
Sílvia Serrano
Josep M. Hilari

Orientació

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Fali Moreno Cap de departament + Tutora SIEI + Orientadora
Yolanda Escobar Orientadora + Tutora 1r ESO Ada Lovelace
Belen Castro Coordinadora pedagògica + Orientadora
Lluis Vizcaino Coordinador Atenció a la Diversitat + Tutor 3r AO ESO – Orientador
Olga Salcedo Cap d’Estudis Adjunta
Sebas Romero Coordinador Moodle + Tutor 4t AO ESO
Mónica Ventaja Coordinadora i tutora IFE
Maria Fernanda Arana TIS (Tècnica d’Integració Social)
Esther Mitjans Auxiliar SIEI
Lídia Fernández Vetlladora
Marta Pueyo Tutora Acollida + Orientadora

Expressió

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Fran Palacios Cap de departament
Joan Escrivà Cotutor 1r ESO Marie Curie
Laura Corominas Secretària
Judit Jorba Tutora 1r ESO Marie Curie
Maite Reguero Tutora 4t ESO Bàdminton
Anna Llimós Cotutora 3r ESO Virginia Woolf
Xavier Montiu
Montserrat Mehling

Administratiu

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Joaquina Tena Cap de departament
Salvatore de Biase Coordinador Cicles Formatius + Tutor AG10 B
Maria Encarnación López
Isabel Revert Tutora AG10 A

Llengües Estrangeres

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Cristina Argilés Cap de departament
Rosa Maria Arrebola Cotutora 4t ESO Kitesurf + Coordnadora activitats extraescolars
Lídia Polo Tutora 1r ESO Florence Nithtingale
Sílvia Solaesa
Gemma Arribas
David Valero Tutor 1r BAT B
Núria Vilarnau Cotutora 4t ESO Boccia
Lola Gento

Automoció

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Xavier Merino Cap de departament
Guillermo Capón Tutor TM10 C
Josep Maria Delgado Tutor TM20 D
Daniel Orellana Tutor TM10 A
Jose Maria Llacuna
Juan Agustín Esteban
Manuel Hernández
Juanjo Llop
Lluís Orti Cap d’estudis adjunt CF
Santiago Soro Tutor TM10 B
Enric Forés Tutor TM20 C
Raúl Izquierdo Tutor TMA0 B
Gustavo Muñoz Tutor TM20 B
Ismael Quintanilla
Alberto Garcia
Carles Longás Tutor TMA0 A
Jaime Nuñez Tutor TM20 A
Ruben Sánchez Tutor TM10 D

Tecnologia

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
David González Cap de departament
Ana Ricardo Coordinadora Informàtica
Miriam Font Cotutora 1r ESO Hedy Lamarr
Núria Massana
Antoni Solé Tutor 4t ESO Korfball
Irene Gonzalez

Matemàtiques

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Begoña Gadea Cap de departament
Núria Caldés Coordinadora Batxillerat
Patricia Coco Cotutora 1r ESO Margarita Salas
Bernat Dolz Tutor 2n B BAT
Joaquim Escrivà Coordinador pàgina web + adjunt d’informàtica
Sergio Tudela Tutor 3r ESO Tony Morrison
Natàlia Muñoz Cotutora 4t ESO Freeboard
Aleix Soriano Tutor 2n ESO Pal.ladi

Anglés Tècnic

Professor/a Matèries Impartides/Càrrec
Yasmina Almató
Antonio Raya