Departaments

Formació i Orientació Laboral (FOL)

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Anna FernándezCap de Departament
Lola Vilches
Manoli AmezcuaDirectora
Montserrat Martín

Comerç

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Anna GalindoTutora CFGS 2n CMD0
Helena MauriCap de Departament
Miguel Angel Cano
Jordi GuitartTutor CFGM 2n CM10
Helena MauriCap de departament
Jordi GuitartTutor 2n CFGM Activitats Comercials
Encarna AmezcuaAdministradora
Carme ReyTutor CFGM 1r CM10-A
Marc ArsTutora CFGM 1r CM10-B
Montse BonetTutora CFGS 1r CMD0
Carlos Moral

Llengua i Literatura Castellana i Clàssica

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Sónia AgruñaCap de departament
Marc GarrigaCoordinador de Batxillerat
Juan Antonio DíazTutor 2n D ESO
Arantxa RodíguezTutora 1r A BAT
Arantxa RodriguezTutora 1r ESO A
Ana PelegrínCotutora 1r C ESO
Maria Teresa MartínezTutora 4t C ESO
Carmen ParraCotutora 4t D ESO

Ciències de la Natura

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Nuria MirasCap de departament i Coordinador Escoles Verdes
Mercè EspinosaCap d’estudis d’ESO i Batxillerat
Alfons ClementeTutor 2n B ESO
Salvador AndreuTutor 3r C ESO
Santi AransayCotutor 2n A ESO
María Teresa VanaclochaTutora 1r D ESO
Cristina GarcíaTutora 1r E - PIM ESO
Maria Ferrerons

Sanitària

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Rosa M. MonteCap de Departament
Raquel TejeraCoordinadora de FP
Maria HaroTutora CFGM CAI Matí
Vicente BañulsTutor 2n CFGS SAD0
Concepción MartínezTutora CFGM CAI tarda
Magdalena CluaResponsable de Manteniment de CAI//
Carlota VilamajóTutora 1r CFGS SAD0
Elena RocheResponsable de manteniment de DAS
Xavier Huerta

Llengua i Literatura Catalana

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Sandra LópezCap de departament + Cotutora 1r D ESO
M. Queralt BernàcerCoordinadora LIC + Tutora 2n B BAT
M. Pilar UrballaCotutora 2n D ESO
Sara GarrigósTutora 3r B ESO
Anna MengualTutora 4t A ESO

Ciències Socials

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
M. Jesús FeijooCap de departament + Cor. Sortides i Activitats Extraescolars
Myriam GallegoCoordinador pàgina web + Tutora 2n A BAT - Filosofia
María BólosReligió
Francesc MirandaTutor 1r A ESO
Irene RodríguezProfessora de Socials + tutora 3r A
Roger GolCotutor 1r E – PIM ESO
Josep TemporalFilosofia
Robert BeltranCotutor 4t A ESO

Química

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
M. Carmen MateuCap de manteniment
Cristina PereraTutora 1r CFGM QU20
Sandra Fernández
Eva UrteagaCap de departament
Mª Jose LorenteTutora 2n CFGM QU20
M. Jesus QuirósTutora 2n CFGS QUDO
Anna Grau
Cristina Olaya
Albert TorresTutor 1r CFGS QUD0

Orientació

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Yolanda Escobar (psicopedagoga)Cap de departament
Belen Castro (psicopedagoga)Coordinadora Pedagògica
Roser Muñoz(psicopedagoga)Cotutora 3r D – AV ESO
Mònica Martínez (psicopedagoga)Tutora SIEI
Olga SalcedoTutora 3r ESO Aula Oberta
Lluís Vizcaino (psicopedagog)SIEI+ Tutor 3r AO ESO
Gal.la Llobet (psicopedagoga)
Sebastià RomeroCoordinador Moodle i Tutor 4t AO ESO
Olga SalcedoCap d’estudis adjunta d’ESO i Batxillerat
Loli RomeroAula d’acollida
Ikram AzouzTIS (Tècnica d’Integració Social)
Esther MitjansAuxiliar EE USEE

Expressió

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Mònica Mola (VIP)Cap de departament + coordinadora 1r cicle
Laura Corominas (Ed. Física)Secretaria
Toni Vernet (Ed. Física)Coordinador Mediació & Oci i convivència
Laura CorominasCoordinadora 2n Cicle ESO
Mònica MolaProfessora d'Educació Visual i Plàstica
Cristina López (Ed. Física)Tutora 1r B ESO
Gemma Alfonso (Ed. Física)Cotutora 4t B ESO
Erika Bermejo (Música)Tutora 2n C ESO
Anna Sagués (VIP)Tutora 4t E – AV ESO
Francisco Palacios (Música)
Judit Elisabet SánchezCotutora 1r B ESO

Administratiu

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Berna GarciaCap de departament
Quima TenaTutora 1r CFGS Administratiu
Encarnación LópezTutora 2n CFGS Administratiu
Carmen Esteban

Llengües Estrangeres

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Rosa FerréCap de departament
Núria Vilarnau (francès)Tutora 2n E – PIM ESO
Judith ViladotTutora 1r B BAT
David ValeroCotutor 3r A ESO
Cristina ArgilésTutora 4t D ESO
Arantzazu SánchezTutora 1r C ESO
David DíazCotutor 4t E – AV ESO
Elisenda Rosich
Aixa Traoré

Automoció

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Raül IzquierdoTutor 2n CFGM TM20-M
Albert GarcíaTutor 2n CFGM TM10-T
Xavier Merino
Ismael QuintanillaTutor 2n CFGS TMA0
Enric ForésCap de manteniment
Ismael QuintanillaTutor 2n CFGS TMA0
Enric ForésTutor 2n CFGM TM20-T
Jose Antonio MorenoCap de seminari
Manel GarcíaCap d’estudis
Maria Teresa BorregoTutor 1r CFGM TM20-T
Oliver CerratoTutor 1r CFGM TM10-T
Jaime NuñezTutor 2n CFGM TM10-M
Manel HernándezTutor 1r CFGS TMA0-T
Daniel OrellanaTutor 1r CFGM TM10-M
Gustavo MuñozCap de manteniment
Federico ContiTutor 1r CFGM TM20-M
Juan Agustín Esteban
Santiago Soro
Guillermo CapónCap departament
Albert Martín
Lluís Orti

Tecnologia

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Arturo PalauCap de departament + coordinador 2n cicle ESO
Ana RicardoCoordinació informàtica
Albert EsteveTutor 3r D – AV ESO
David CluaCotutor 2n B ESO
Arturo Palau
David Calpe

Matemàtiques

Professor/aMatèries Impartides/Càrrec
Núria CaldésCap de departament
Isabel RevertTutora 2n A ESO
Begoña GadeaTutora 4t B ESO
Joan Caballer
Sílvia Muñoz
Bernat Dolç
Joaquin Escrivà
Sergi Tudela